Automobilový průmysl

Jedná se o práškové barvy určené pro lakování součástí automobilů-motorek nákladních vozů, jako jsou: hlinikové ráfky, sloupky, stěrače, části motorů, nárazníky atd.

Hliníkové ráfky

Dostupné jsou základní barvy vhodné zejména pro nátěry tlakově litého hliníku, v klasickém barvě RAL 7001 nebo jiných barvách na vyžádání.

VYHLEDÁVÁNÍ VÝROBKŮ

Příslušenství

Práškové barvy vhodné pro natírání střešních nosičů, stěračů předního skla, sloupků. Tyto výrobky jsou odolné vůči UV záření a teplu a zároveň poskytují dokonalý vzhled povrchu.

VYHLEDÁVÁNÍ VÝROBKŮ


Brzdy

Práškové nátěry vhodné pro nátěry brzdových třmenů odolných vůči olejům a saponátům a zároveň zajišťující dokonalý vzhled povrchu výrobku.

VYHLEDÁVÁNÍ VÝROBKŮ

Náhradní díly pro motorky

Široká škála trvanlivých a velmi odolných výrobků, které splňují požadavky motocyklového trhu. Jsou k dispozici v různých barvách a efektech, s lesklým a metalickým povrchem. Funkční výrobky lze také vyrábět podle specifických požadavků zákazníka. Tyto výrobky jsou schopny zajistit dostatečnou odolnost vůči chemickým látkám, odpovídajícím mechanickým vlastnostem (jako je odolnost proti nárazům od úlomků kamene), odolnosti proti poškrábání atd. Výrobky jsou vhodné pro malování rámů, podstavců, brzdových pák, různých součástí.

VYHLEDÁVÁNÍ VÝROBKŮ