ARCHITEKTURA

Výrobky věnované architektonickému odvětví.
Naše práškové barvy určené pro tento trh jsou k dispozici v široké škále povrchových úprav a mají různou životnost v závislosti na vašich konkrétních potřebách. Tyto povrchové úpravy, kromě estetických aspektů, přispívají také k dlouhé životnosti hotových výrobků.

Hliníkové profily

Naše práškové barvy, určené pro lakování hliníkových profilů jsou vhodné pro různé nátěrové systémy, takových jakými jsou: vertikální, horizontální a diskové systémy.

VYHLEDÁVÁNÍ VÝROBKŮ

Cívka

Zvláště flexibilní práškové barvy vhodné pro ohýbání (zpětné tvarování) cívek a panelů. Barvy vhodné pro tento typ použití jsou na naších výrobcích označeny písmenem P.

VYHLEDÁVÁNÍ VÝROBKŮ


Sublimace

Technologie sublimace nebo přenosu spočívá v přenesení obrazu, který byl již dříve vytištěn na speciální fólii, na objekt. Objekt musí být řádně připraven, nanesením podkladní vrsty pro sublimaci. Přenos obrazu probíhá fyzicky přes přechod z pevné látky na plynnou. Práškové barvy použité jako podkladní vrstva pro sublimaci mohou být vyrobeny s použitím polyesterových nebo polyuretanových pryskyřic, které by měly být odolné vůči sublimační teplotě (190-200°C), stejně jako dostatečně absorbovat barvy přenášené z fólie. Naše podkladní vrstvy pro sublimaci vyhovují různým specifikacím: Qualicoat -Qualideco-GSB.

VYHLEDÁVÁNÍ VÝROBKŮ

Prášek na prášek

Jedná se o technologii používanou k dosažení účinku efektu dřeva nebo shabby (postařeného dřeva) na hliníkových profilech nebo panelech. Povrchová úprava technologií prášek na prášek se získává nanesením další vrstvy barvy(dřevěných letokruhů) na profil, který je již natřený základní barvou pomocí sítotisku nebo válečku, který má dekoraci. Povrchová úprava typu prášek na prášek s použitím válečku nebo štětce se získá nanesením další vrstvy prášku, na profil, který je již natřený základem, který se pak částečně odstraní pomocí válečků nebo kartáčem. Naše práškové barvy jsou určeny pro použití se stroji Eza, Real Wood a Effecta. V této technologii jsme schopni zajistit jak podkladní barvy, tak žíly. Žíly jsou v našich kódech označeny písmenem

VYHLEDÁVÁNÍ VÝROBKŮ