český | polski | deutsch | english | pulverit italia

 

 

 

 

 

Logo

P



Obchodně technický zástupce
:
Jiri Zak
tel. +420 702079558
e-mail: j.zak@pulverit.cz



Pulverit Polska Sp. z o.o.
ul. Strefowa 16
43-100 Tychy
woj. Śląskie
Polsko
biuro@pulverit.pl


Objednávky posílejte na e-mailovou adresu: biuro@pulverit.pl
 

tel. obchodní oddělení: +48 32 329 14 11 nebo 12 tel. linka 2901, 2903, 2905, 2907 nebo 2904
fax nákupní oddělení:
+48 32 329 14 11 nebo 12 tel. linka 2925
tel. laboratoř:
+48 32 329 14 11 nebo 12 tel. linka 2902, 2909 nebo 2913
 

Ředitel::
Grzegorz Grzesiczak
tel.+48 722-015-015
e-mail: g.grzesiczak@pulverit.pl


Ředitel prodeje
:
Adrian Fras
tel.+48 723 403 402
e-mail: a.fras@pulverit.pl


Export sales manager
:
Zygmunt Czajka
e-mail: z.czajka@pulverit.pl


Laboratoř :
:
Vedoucí: Elwira Węgrzyniak-Kściuczyk (tel. linka 2902 )
e-mail:
e.wegrzyniak@pulverit.pl


Ředitel obchodního oddělení
Anna Sumera (tel wew. 2901)
e-mail: a.sumera@pulverit.pl

Obchodní oddělení :
Barbara Tokarek (tel. linka 2903)
e-mail:
b.tokarek@pulverit.pl
Anita Goławska (tel. linka 2906)
e-mail: a.golawska@pulverit.pl
Joanna Zubrzycka (tel linka 2907)
e-mail:
j.zubrzycka@pulverit.pl
Wojciech Rachlewicz (tel linka 2904)
e-mail:
w.rachlewicz@pulverit.pl  

 

Adresa firmy